Rowery

ROWERY

Poznajcie moje stadko elektrycznych koni, które tylko czekają by z wami wyruszyć…


Rise H30 to najnowsze, elektryczne dziecko hiszpańskiego producenta rowerów – firmy Orbea: www.orbea.com Rise to linia rowerów przeznaczonych do eksplorowania górskich szlaków, ze wspomaganiem elektrycznym zapewnionym przez Shimano, z wykorzystaniem najnowszego silnika Shimano EP8 RS, zaprojektowanego specjalnie dla firmy Orbea. Rise to również przemyślana geometria ramy roweru, która ma zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy w górskim terenie. „RS” w nazwie modelu silnika z angielskiego oznacza „rider synergy” i ma za zadanie zapewnić: „nowe wrażenia z jazdy, które zwiększają radość z tradycyjnej jazdy po szlakach dzięki płynnemu wsparciu, które jest tak naturalne i żywe, jak Twoje własne ciało”.

Najnowsze trendy w eMTB są takie, by było mniej „e” a więcej „mtb”

i by rowerzysta miał wrażenie, że nie jedzie jakimś „górskim meleksem”, ale sam, siłą własnych nóg, przemierza górskie szlaki, korzystając przy tym z bardzo intuicyjnej i naturalnej pomocy silnika EP8 RS

Dzięki zastosowaniu tego rewolucyjnego silnika rower Rise H30 jest zdecydowanie lżejszy od innych „standardowych” rowerów EMTB, które ważą nawet ponad 25kg, kiedy waga Rise to około 18kg. Dzięki temu rower jest łatwiejszy w prowadzeniu dla każdego: kobiety, mężczyzny, czy nawet dziecka.

Oprócz innowacyjnego silnika Shimano rower wyposażony jest pełne zawieszenie: przednie koło z widelcem Marzocchi Bomber Z2 140mm, zaś koło tylne amortyzowane jest amortyzatorem Fox Float DPS.

Zarówno Fox, jak i Marzocchi to światowi liderzy w zakresie rozwiązań stosowanych w amortyzacji rowerów i nie tylko, zaś całość zestawiona jest w taki sposób, by zapewnić wam jak największą płynność i przyjemność z jazdy po nierównych górskich szlakach.

Bateria w rowerze pozwala przejechać około 50km i 1500m przewyższenia - wszystko zależy od tego jak bardzo korzystamy z siły własnych mięśni. Jednocześnie posiadam specjalne, dodatkowe baterie, które mogą wydłużyć zasięg nawet do 80km i 2000m przewyższenia. Więcej o rowerach Rise H30 znajdziecie tutaj: